Juuksurite konverents 2021

Taaskord oli meie salongil heameel osaleda juba neljandat aastat toimuval Juuksurite Ühenduse pooolt korraldatud konverentsil. Peaesinejateks olid seekord Ülli Kukumägi teemaga - kuidas teadlikult enda mõtteid kontrollida ja mõtteviisi muuta "Mõtte Jõud"Timo Porval - teemadega suhete ehitamine ja enese nähtavaks tegemine. Toimusid põnevad arutelud teemadel hetke juuksurimaailma põhisuunad, murekohad, kas ja kuidas turul olevad revolutsioonilised  uudistooted tegelikult töötavad, kas Eesti turul on võimalik teha tööd nii, et kõik tooted on julmuse ja kahtlase keemia vabad?

Juuksurite konverentsi ametlik fotograaf oli Kalev Lilleorg


UUS! OLAPLEX Nº.4P Blond Enhancer Toning Shampoo

Meie enimmüüdud, uuenenud kujul shampoon on loodud selleks, et täiustada blondi ilu. OLAPLEX® Nº.4P Blond Enhancer Toning Shampoo puhastab, parandab ja lisab
niisutust naturaalsetele, värvitud või blondeeritud juustele ning kirgastab loomulikku
halli juust. Perekonna uusim täiendus OLAPLEX® Nº.4P säilitab kõik naturaalse tooni
eelised ja aitab saavutada täpselt õige tooni, et neutraliseerida salongikülastuste vahelise
soovimatu sooja tooni. Olenemata sellest, kas blond on naturaalne või töödeldud,
juurtest otsteni või balayage, isegi uhke hall - OLAPLEX® Nº.4P Blond Enhancer Toning Shampoo aitab värvi säravana hoida. 
  • Sobib kõikidele juuksetüüpidele
  • Kirgastab naturaalset või kosmeetilist blondi tooni
  • Eemaldab soovimatud soojad toonid
  • Toidab ja niisutab, lisab sära ja läiget
  • Sobib igapäevaseks kasutamiseks


Balmain Hair Couture shampooni ja palsami  ostuga kingituseks  

Mini All Purpose Spa Brush

Miniatuurne Mini Spa Brush koosneb nailonist ja 100% naturaalsetest metssea harjastest. Harja unikaalne struktuur kannab juuste loomulikke õlisid peanahalt juuste otsteni, kattes nõnda igat juuksekarva väga väikese, kuid olulise koguse juuste enda naturaalse õliga. Samal ajal aitavd nailonist kuulikestega tipnevad harjased masseerivad peanahka, kiirendades nõnda nahaalust vereringet ja harjates lahti pusasid. Tänu sellele aitab Mini Spa Brush hari taastada kuivade juuste loomulikku niisutust, vähendades kahu ja lisab juustele enneolematut sära.

Sobililk kõigile juuksetüüpidele, parukatele ja juuksepikenduse kandjatele.