BALMAIN HAIR 50ndaks juubeliks välja töötatud luksusliku, meeldejääva ja kauapüsiva lõhnaga juukseparfüümid.

Need juukseparfüümid töötas välja spetsiaalselt BALMAIN HAIR 50 aastapäevaks CÉCILE ZAROKIAN.
Cécile on parfüümitööstuses töötanud üle 15 aasta. Ta alustas oma kuulsusrikast karjääri Prantsuse juhtiva lõhnamaja Robertet juures. Seal lõi ta vahetult enne ISIPCA (Rahvusvaheliselt tunnustatud parfümeeriakoolituskool, mille asutas JJ Guerlain Versailles’is) lõpetamist oma esimese lõhna Epic Woman, mis on praeguseni üks Amouage’i enimmüüdud parfüüme. Nüüd on Cécile spetsiaalselt Balmain Hair Heritage Collectioni turule toomiseks loonud kolm ainulaadset parfüümi, mis peegeldavad suurepäraselt ainult Balmain Hair juukseparfüümidele omast luksulikku senusaalusust ja salapära.

BALMAIN HAIR juukseparfüüm Ginger 1974

Ginger 1974 on ahvatlev juukseparfüüm, mis sisaldab vürtsika ingveri ja kosutava kuusepalsami rikkalike gurmaanseid noote, mis on segatud pehme seemisnaha ja puhta valge muskuse aroomidega. See sobib suurepäraselt neile, kes soovivad rõhutada oma salapärasust ja sensuaalsust. Enesekindlatele ja kogenud isikutele, kes naudivad luksuslikke ja ainulaadseid aroome. Oma vürtsikate, gurmaansete ja sensuaalsete akordidega on see ideaalne valik neile, kes soovivad jätta salapärase ja ahvatleva mulje kõikjal, kuhu nad lähevad. 
Ginger 1974 juukseparfüüm ühendab vürtsika ingveri, kosutava kuusepalsami rikkalikud gurmaansed noodid, pehme seemisnaha ja puhta valge muskusega, et luua kordumatu, soe ja vastupandamatu aroom. See jätab juustele täiusliku lõhna kogu päevaks, samas toites ja kaitstes juukseid.
BALMAIN HAIR juukseparfüüm Cardamom 1974
Cardamom 1974 on õrn juukseparfüüm, milles on täiuslik segu rikkalikust kardemonist, värskest sidrunist, vaniljest ja mahlakast mustsõstrast. See kooslus loob kergelt naiseliku unisex aroomi, mis sobib ideaalselt neile, kes hindavad komplekset, keerukat kuid samas tasakaalustatud parfüümi. Oma harmoonilise värskuse, soojuse ja sensuaalsuse seguga on see juukseparfüüm ideaalne valik neile, kes otsivad oivalist ja kütkestavat lõhnaelamust.
Cardamom 1974 juukseparfüüm sisaldab segu kardemonist, sidrunist, vaniljest ja mustsõstrast, luues ainulaadse kombinatsiooni, mis pakub sooja, magusat ja meeliülendavat lõhna. See jätab juustele täiusliku lõhna kogu päevaks, toites, parandades ja kaitstes neid.
BALMAIN HAIR juukseparfüüm Vetiver 1974
Vetiver 1974 on kosutav juuksepafüüm, mis on valmistatud greibi, õrna lilleõie, maalähedase vetiveri, maandava seedripuu ja toitvate palsamite segust. See sobib suurepäraselt neile, kes aktsepteerivad oma enesekindlat ja karismaatilist olemust, hindavad elegantsi ja rafineeritust ning naudivad elava värskuse, lillelise graatsilisuse ja sooja sensuaalsuse koosmõju. Mehelikuma aroomiga unisex juukseparfüüm täiendab isikupära ja lisab igapäevaellu lummavust.
Vetiver 1974 juukseparfüüm on segu greipfruudist, õrnadest lilledest, maalähedast vetiverist, jahvatatud seedripuust ja toitvatest palsamitest, luues ainulaadse kombinatsiooni, mis pakub säravat, värsket ja maandavat lõhna. See jätab juustele täiusliku lõhna kogu päevaks, toites, parandades ja kaitstes neid.